• 02 Mart 2024

Haberler

ETKİNLİKLERİMİZ


11.05.2020 09:31

1. MOLLA GURANİ OKULUNA KİTAP YARDIMI YAPILDI

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ ÇOCUK MECLİSİ TOPLANTISINDA, SEVGİLİ ÜYEMİZ EFE AYIKGÖZ' ÜN EĞİTİM GÖRDÜĞÜ OKULUN KÜTÜPHANESİNE KİTAP DESTEĞİ SAĞLANMASI GEREKTİĞİNİ BELİRTMESİ ÜZERİNE; KENT KONSEYİ, ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EĞİTİM VE KÜTÜPHANELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNÜN KATKILARI İLE MOLLA GÜRANİ İLK ÖĞRETİM OKULUNA KİTAP DESTEĞİNDE BULUNULDU.

 

2.ŞANLIURFA KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU ÜYELERİ KAMUOYUNU BİLGİLENDİRİCİ AÇIKLAMARDA BULUNDU.

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ, BAŞKAN ADİL SARAÇ RİYASETİNDEKİ YÜRÜTME KURULU ÜYELERİ CANLI YAYIN PROGRAMINA ÇIKARAK KENT KONSEYİNİN MİSYONU VE VİZYONU İLE YAPTIKLARI ÇALIŞMALARA YÖNELİK KAMUOYUNU BİLGİLENDİRİCİ NİTELİKTE AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

 

3.ŞANLIURFA KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ SÜLEYMANİYE MAHALLESİNDE “BİZ BİZE” ETKİNLİĞİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ GELİŞTİRDİĞİ ''BİZ BİZE'' PROJESİ KAPSAMINDA MECLİS ÇALIŞMA GRUBU ÜYELERİMİZ İÇERESİNDEKİ AKADEMİSYEN, DOKTOR, SOSYOLOG GİBİ MESLEKLERE SAHİP KİŞİ VE KİŞİLERCE AİLE YAPISININ KORUNMASI, HİJYEN, ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ GİBİ KONULARDA BİLİNÇLENDİRME VE DUYARLILIK OLUŞTURMAYA YÖNELİK OLARAK SÜLEYMANİYE MAHALLESİNDEKİ VATANDAŞLARIMIZ İLE BİR ARAYA GELİNEREK BİR TAKIM EĞİTİM ÇALIŞMASINDA BULUNULDU.

4.KENT KONSEYİ BASKANİMİZ MEHMET ADİL SARAÇ SÖYLEŞİYLE " KUSAKLARİN BULUSMASİ PROJESİ"

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ, BAŞKANI ADİL SARAÇ ŞURKAV TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN ''KUŞAKLARIN BULUŞMASI ''PROJESİ ÇERÇEVESİNDE YÜZBAŞI ALİ SAİP URSAVAŞ ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ. KENT KONSEYİ BAŞKANI DENEYİMLERİNİ VE TECRÜBELERİNİ ANLATMAK SURETİ İLE GENÇLERİMİZE GELECEKLERİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ TAVSİYELERDE BULUNDU

5.ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ HANE ZİYARETLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİYOR

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ ÇALIŞMA GRUBU YAPMIŞ OLDUĞU TOPLANTIDA ALMIŞ OLDUĞU KARAR ÜZERİNE PERİYODİK ARALIKLARLA ÖNCEDEN TESPİT ETTİKLERİ ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİN AİLE BİREYLERİNE YÖNELİK HANE ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLMEK SURETİ İLE AİLELERİMİZE MORAL DESTEĞİNDE BULUNULDU.

 

6.KENT KONSEYİ GENÇLİK VE SPOR ÇALIŞMA GURUBU "MADDE BAĞIMLISI OLMA, BİSİKLET BAĞIMLISI OL" ETKİNLİĞİ

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ GENÇLİK VE SPOR ÇALIŞMA GRUBU, GENÇLERİMİZİ SPOR VE SANATA TEŞVİK EDİCİ NİTELİKTEKİ SOSYAL DUYARLILIĞI ARTTIRMAYA YÖNELİK FAALİYETLER KAPSAMINDA ''KAYIP HAYATLAR''ADLI TİYATRO GÖSTERİ İLE GENÇLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ.

7.KENT KONSEYİ “SANAYİ-EKONOMİ”ÇALIŞMA GURUBU”KOORD. MAHMUT SAATÇI İLE BİRLİKTE OSB YATIRIMCILARINI ZİYARET ETTİ

ŞANLIURFA KENT BAŞKANI ADİL SARAÇ BERABERİNDE ŞANLIURFA SANAYİ VE TİCARET ODASI BAŞKANI İBRAHİM HALİL PELTEK VE KENT KONSEYİ SANAYİ, EKONOMİ VE GERİ DÖNÜŞÜM ÇALIŞMA GRUBU KOORDİNATÖRÜ MAHMUT SAATÇİ İLE BİRLİKTE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDEKİ YATIRIMCILARIMIZI YERİNDE ZİYARET ETMEK SURETİ İLE BİR TAKIM İSTİŞARELERDE BULUNDU.

8.TES-İŞ ANADOLU LİSESİ SAĞLIK İÇİN SPOR EĞİTİMİMİZİ

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ SAĞLIK VE ZARARLI ALIŞKANLIKLAR ÇALIŞMA GRUBU GELİŞTİRDİĞİ ''HAYATA DEĞER KAT''PROJESİ KAPSAMINDA SAĞLIK SEKTÖRÜNDE EHİL ÜYELERİMİZ PSİKOLOG VE SOSYOLOGLARIMIZ TARAFINDAN ÖZELLİKLE GENÇ VATANDAŞLARIMIZ, CEZA İNFAZ KURUMUNDAKİ HÜKÜMLÜ VE TUTUKLU VATANDAŞLARIMIZ İLE KİTLESEL BOYUTTA SAĞLIKLI YAŞAM, İLK YARDIM, SPOR, ÖFKE KONTROLÜ VS. EĞİTİM ÇALIŞMALARI VE SOSYAL DUYARLILIĞI ARTTIRMAYA YÖNELİK SAHA FAALİYETLERİ ÇERÇEVESİNDE TES-İŞ ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK SAĞLIKLI YAŞAM VE SPOR EĞİTİMİ VERDİ.

9.ATATÜRK ANADOLU LİSESİNDE ÖFKE KONTROLÜ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ SAĞLIK VE ZARARLI ALIŞKANLIKLAR ÇALIŞMA GRUBU GELİŞTİRDİĞİ ''HAYATA DEĞER KAT''PROJESİ KAPSAMINDA SAĞLIK SEKTÖRÜNDE EHİL ÜYELERİMİZ PSİKOLOG VE SOSYOLOGLARIMIZ TARAFINDAN ÖZELLİKLE GENÇ VATANDAŞLARIMIZ, CEZA İNFAZ KURUMUNDAKİ HÜKÜMLÜ VE TUTUKLU VATANDAŞLARIMIZ İLE KİTLESEL BOYUTTA SAĞLIKLI YAŞAM, İLK YARDIM, SPOR, ÖFKE KONTROLÜ VS. EĞİTİM ÇALIŞMALARI VE SOSYAL DUYARLILIĞI ARTTIRMAYA YÖNELİK SAHA FAALİYETLERİ ÇERÇEVESİNDE ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK ÖFKE KONTROLÜ EĞİTİMİ VERDİ.

10.ŞANLIURFA 1 NOLU T TİPİ CEZA İNFAZ KURUMUNDA KENT KONSEYİ VOLEYBOL TURNUVASI DÜZENLEDİ

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ SAĞLIK VE ZARARLI ALIŞKANLIKLAR ÇALIŞMA GRUBU GELİŞTİRDİĞİ ''HAYATA DEĞER KAT'' PROJESİ KAPSAMINDA SAĞLIK SEKTÖRÜNDE EHİL ÜYELERİMİZ PSİKOLOG VE SOSYOLOGLARIMIZ TARAFINDAN ÖZELLİKLE GENÇ VATANDAŞLARIMIZ, CEZA İNFAZ KURUMUNDAKİ HÜKÜMLÜ VE TUTUKLU VATANDAŞLARIMIZ İLE KİTLESEL BOYUTTA SAĞLIKLI YAŞAM, İLK YARDIM, SPOR, ÖFKE KONTROLÜ VS. EĞİTİM ÇALIŞMALARI VE SOSYAL DUYARLILIĞI ARTTIRMAYA YÖNELİK SAHA FAALİYETLERİ ÇERÇEVESİNDE ŞANLIURFA 1'NOLU T TİPİ CEZA İNFAZ KURUMUNDAKİ TUTUKLU VE HÜKÜMLÜ VATANDAŞLARIMIZA YÖNELİK VOLEYBOL TURNUVASI DÜZENLEDİ. ŞAMPİYON OLANLARA ÖDÜLLER VERDİ.

11.AHMET YESEVİ KADIN DESTEK VE EĞİTİM MERKEZİNDE ÖFKE KONTROLÜ VE STRESLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI KONULU EĞİTİMİMİZ VERİLDİ.

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ SAĞLIK VE ZARARLI ALIŞKANLIKLAR ÇALIŞMA GRUBU GELİŞTİRDİĞİ ''HAYATA DEĞER KAT'' PROJESİ KAPSAMINDA SAĞLIK SEKTÖRÜNDE EHİL ÜYELERİMİZ PSİKOLOG VE SOSYOLOGLARIMIZ TARAFINDAN ÖZELLİKLE GENÇ VATANDAŞLARIMIZ, CEZA İNFAZ KURUMUNDAKİ HÜKÜMLÜ VE TUTUKLU VATANDAŞLARIMIZ İLE KİTLESEL BOYUTTA SAĞLIKLI YAŞAM, İLK YARDIM, SPOR, ÖFKE KONTROLÜ VS. EĞİTİM ÇALIŞMALARI VE SOSYAL DUYARLILIĞI ARTTIRMAYA YÖNELİK SAHA FAALİYETLERİ ÇERÇEVESİNDE AHMET YESEVİ KADIN DESTEK VE EĞİTİM MERKEZİ'NDEKİ VATANDAŞLARIMIZA YÖNELİK ÖFKE KONTROLÜ VE STRES İLE BAŞA ÇIKMANIN YOLLARI KONULU SEMİNER VERDİ.

12.ATATÜRK ANADOLU LİSESİNDE SAĞLIK İÇİN NEDEN SPOR YAPMALIYIZ EGİTİTİMİMİZİ ÖĞRENCİ VELİLERİMİZ İLE BİRLİKTE TAMAMLADIK

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ SAĞLIK VE ZARARLI ALIŞKANLIKLAR ÇALIŞMA GRUBU GELİŞTİRDİĞİ ''HAYATA DEĞER KAT''PROJESİ KAPSAMINDA SAĞLIK SEKTÖRÜNDE EHİL ÜYELERİMİZ PSİKOLOG VE SOSYOLOGLARIMIZ TARAFINDAN ÖZELLİKLE GENÇ VATANDAŞLARIMIZ, CEZA İNFAZ KURUMUNDAKİ HÜKÜMLÜ VE TUTUKLU VATANDAŞLARIMIZ İLE KİTLESEL BOYUTTA SAĞLIKLI YAŞAM, İLK YARDIM, SPOR, ÖFKE KONTROLÜ VS. EĞİTİM ÇALIŞMALARI VE SOSYAL DUYARLILIĞI ARTTIRMAYA YÖNELİK SAHA FAALİYETLERİ ÇERÇEVESİNDE ATATÜRK ANADOLU LİSESİ'NDEKİ ÖĞRENCİLERE YÖNELİK SAĞLIKLI YAŞAM VE SPOR EĞİTİMİ VERDİ.

13.SOSYAL ETKİNLİK KAPSAMINDA ŞAİR NABİ ANADOLU LİSESİ ÖGRENCİLERİ KARACADAĞ KAYAK MERKEZİNE GÖTÜRÜLDÜ..

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ GENÇLİK VE EĞİTİM ÇALIŞMA GRUBU YAPMIŞ OLDUĞU TOPLANTIDA ALMIŞ OLDUKLARI KARAR DOĞRULTUSUNDA ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK KENTİMİZİN DOĞAL VE KÜLTÜREL ZENGİNLİKLERİNİ ÖĞRETMEK VE SOSYAL YAŞAM ALANLARINDA ZAMAN GEÇİRMESİNİ SAĞLAMAYA YÖNELİK ŞAİR NABİ ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİ KARACADAĞ KAYAK MERKEZİNE GÖTÜRMEK SURETİ İLE BİR DİZİ SOSYAL ETKİNLİK FAALİYETİ DÜZENLEDİ. GEZİYE KATILAN ÖĞRENCİLERE KİTAP HEDİYE ETTİ.

14.KENT KONSEYİMİZİN ARACILIĞINDA 180 KADİN VE BEBEĞİNE, ÇOCUK MAHKÛMLARA GİYİM VE İHTİYAC MALZEMESİ DESTEGİNDE BULUNDU

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ SOSYAL YARDIM MAHKUM VE MAHKUM AİLELERİ ÇALIŞMA GRUBU DENİZ FENERİ DERNEĞİNİN YARDIM VE  KATKILARI İLE CEZA İNFAZ KURUMUNDAKİ 180 KADIN VATANDAŞIMIZ VE ÇOCUKLARINA MUHTELİF TEMEL İHTİYAÇ MALZEMESİ DESTEĞİNDE BULUNDU.

15.KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİMİZ” BİZ BİZE MAHALLE TOPLANTILARI” AİLE İÇİ İLETİŞİM VE HİJYEN EĞİTİMİ KONUSUNDA BİLGİLENDİRME ÇALIŞMASI YAPMIŞLARDIR

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ GELİŞTİRDİĞİ ''BİZ BİZE'' PROJESİ KAPSAMINDA  MECLİS ÇALIŞMA GRUBU ÜYELERİMİZ İÇERSİNDEKİ AKADEMİSYEN,DOKTOR,SOSYOLOG GİBİ MESLEKLERE SAHİP KİŞİ VE KİŞİLERCE AİLE YAPISININ KORUNMASI, HİJYEN, ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ GİBİ KONULARDA BİLİNÇLENDİRME VE DUYARLILIK OLUŞTURMAYA YÖNELİK AİLE İÇİ İLETİŞİM VE HİJYEN EĞİTİMİ VERMEK SURETİ İLE KADIN VATANDAŞLARIMIZ İLE BİR ARAYA GELDİ.

16.KENT KONSEYİ BASKANİMİZ MEHMET ADİL SARAÇ SÖYLEŞİYLE " KUSAKLARİN BULUSMASİ PROJESİ"

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ, BAŞKANI SN.ADİL SARAÇ ŞURKAV TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN ''KUŞAKLARIN BULUŞMASI ''PROJESİ ÇERÇEVESİNDE ŞANLIURFA ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ. KENT KONSEYİ BAŞKANI DENEYİMLERİNİ VE TECRÜBELERİNİ ANLATMAK SURETİ İLE  GENÇLERİMİZE GELECEKLERİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ TAVSİYELERDE BULUNDU.

17.KIRSAL KESİM ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK SOSYAL ETKİNLİK FAALİYETLERİ KAPSAMINDA TİYATRO GÖSTERİSİ SERGİLEDİLER

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ KÜLTÜR,SANAT,TARİH ARKEOLOJİ VE ETNOGRAFYA ÇALIŞMA GRUBU KIRSAL KESİM MAHALLERİMİZDEKİ OKULLARDA EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİLERE YÖNELİK SANATSAL VE SOSYAL ETKİNLİK FAALİYETLERİ ÇERÇEVESİNDE TİYATRO GÖSTERİLERİ TERTİPLEDİ.

18.AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SİYASETÇİ YAZAR SN. ZEYNEP ALKIŞ'IN KONUŞMACI OLARAK KATILIM SAĞLADIĞI KADIN, TOPLUM VE AİLE KONFERANSIMIZ

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN DESTEKLERİ İLE ŞANLIURFA KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ TARAFINDAN ŞAİR NABİ KONFERANS SALONU'NU HICA HINÇ DOLDURAN KADIN VATANDAŞLARIMIZA YÖNELİK SİYASETÇİ YAZAR SN. ZEYNEP ALKIŞ'IN ANLATIMI İLE  KADIN, TOPLUM VE AİLE KONULU BİR KONFERANS TERTİPLENDİ.

19. KENT KONSEYİ '' GENÇLİK MECLİSİ'' KOORDİNATÖRÜ VEDAT AKILLI RİYASETİNDE GENÇLİK MERKEZLERİNDE SÖYLEŞİ PROĞRAMLARI ETKİNLİĞİ BAŞLADI VE DEVAM EDECEKTİR.

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ EYYÜBİYE ŞEHİT ABDULKADİR OĞUZ GENÇLİK MERKEZİNDEKİ GENÇLERİMİZE YÖNELİK KÜLTÜREL VE MANEVİ DEĞERLERİMİZİ AŞILAYICI NİTELİKTE SÖYLEŞİ YAPMAK SURETİ İLE EĞİTİM FAALİYETİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

20. KADIN MECLİSİMİZ ''BİZ BİZE '' PROJESİ KAPSAMINDA EV TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR.

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ GELİŞTİRDİĞİ ''BİZ BİZE'' PROJESİ KAPSAMINDA  MECLİS ÇALIŞMA GRUBU ÜYELERİMİZ İÇERSİNDEKİ AKADEMİSYEN,DOKTOR,SOSYOLOG GİBİ MESLEKLERE SAHİP KİŞİ VE KİŞİLERCE AİLE YAPISININ KORUNMASI, HİJYEN, ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ GİBİ KONULARDA BİLİNÇLENDİRME VE DUYARLILIK OLUŞTURMAYA YÖNELİK ONİKİLER MAHALLESİNDEKİ KADIN VATANDAŞLARIMIZ İLE BİR ARAYA GELİNDİ.

21.SAĞLIK VE ZARARLI ALIŞKANLIKLAR ÇALIŞMA GRUBUMUZ TARAFINDAN KIRSAL BÖLGEDE BULUNAN KISAS MAHALLEMİZDE GENÇLEMİZE SPORA TEŞVİK AMAÇLI EGİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ SAĞLIK VE ZARARLI ALIŞKANLIKLAR ÇALIŞMA GRUBU GELİŞTİRDİĞİ ''HAYATA DEĞER KAT''PROJESİ KAPSAMINDA SAĞLIK SEKTÖRÜNDE EHİL ÜYELERİMİZ PSİKOLOG VE SOSYOLOGLARIMIZ TARAFINDAN ÖZELLİKLE GENÇ VATANDAŞLARIMIZ, CEZA İNFAZ KURUMUNDAKİ HÜKÜMLÜ VE TUTUKLU VATANDAŞLARIMIZ İLE KİTLESEL BOYUTTA SAĞLIKLI YAŞAM, İLK YARDIM, SPOR, ÖFKE KONTROLÜ VS. EĞİTİM ÇALIŞMALARI VE SOSYAL DUYARLILIĞI ARTTIRMAYA YÖNELİK SAHA FAALİYETLERİ ÇERÇEVESİNDE KISAS MAHALLEMİZDE SAĞLIK İÇİN SPOR SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

22.KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİMİZ” BİZ BİZE MAHALLE TOPLANTILARI '' AİLE VE ANNE-KADIN SAĞLIĞI KONUSUNDA BİLGİLENDİRME ÇALIŞMASI YAPMIŞLARDIR.

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ GELİŞTİRDİĞİ ''BİZ BİZE'' PROJESİ KAPSAMINDA  MECLİS ÇALIŞMA GRUBU ÜYELERİMİZ İÇERİSİNDEKİ AKADEMİSYEN,DOKTOR,SOSYOLOG GİBİ MESLEKLERE SAHİP KİŞİ VE KİŞİLERCE AİLE YAPISININ KORUNMASI, HİJYEN, ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ GİBİ KONULARDA BİLİNÇLENDİRME VE DUYARLILIK OLUŞTURMAYA YÖNELİK BATIKENT MAHALLESİNDEKİ KADIN VATANDAŞLARIMIZ İLE BİR ARAYA GELİNDİ.

23. KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ ''GENÇLİK BULUŞMALARI'' PROGRAMI DEVAM EDİYOR

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ ''GENÇLİK BULUŞMALARI'' KAPSAMINDA EYYÜBİYE İLÇESİ BUHARA GENÇLİK MERKEZİNDEKİ GENÇLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELEREK  MANEVİ VE KÜLTÜREL DEĞERLERİMİZ KONULU EĞİTİM ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ

24. ENGELLİ MECLİSİ TOPLANTIMIZ 2. KEZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. ENGELLİLERİN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI. 

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TOPLANTIMIZI KOORDİNATÖR AHMET TÜYSÜZ RİYASETİNDE ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ENGELLİ KOORDİNASYON VE YAŞAM MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

25. KADIN MECLİSİ '' BAŞARI MOTİVASYON VE KARIYER'' İLE İLGİLİ EĞİTİM VERİLDİ.

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİNİN GELİŞTİRDİĞİ ''EĞİTİM ÖZEL, GELECEK GÜZEL'' PROJESİ KAPSAMINDA İSMAİL NAZİF BAYRAKTAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK ''BAŞARI, MOTİVASYON VE KARİYER''KONULU KONFERANS DÜZENLEDİ

26.KENT KONSEYİ BASKANİMİZ MEHMET ADİL SARAÇ SÖYLEŞİYLE " KUSAKLARİN BULUSMASİ PROJESİ"

ŞURKAV’IN “ KUŞAKLAR BULUŞMASI” PROJESİ KAPSAMINDA ŞEHİT M. CİHANGİR ÇUBUKÇU ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE 2 MART 2020 DE KENT KONSEYİ BAŞKANIMIZ ADİL SARAÇ KONUŞMACI OLARAK KATILMIŞ ÖĞRENCİLERİN SORUNLARINA, URFA’NIN VE ÜLKENİN GERÇEKLERİNE TEMAS EDEN BİR SÖYLEŞİDE BULUNMUŞTUR.

27. ESNAF VE SANATKARLAR ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTIMIZA BÜYÜKŞEHİR ZABITA DAİRE BŞK Sn. BURAK KÜÇÜK KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ..

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ ESNAF VE SANATKARLAR ÇALIŞMA GRUBU ADİL SARAÇ KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE 28.02.2020 CUMA SAAT 16:30’DA TOPLANDI. ESNAFIN EN ÖNEMLİ SORUNU OLAN DENETİMLE İLGİLİ SORULARIMIZA CEVAP VERMEK ÜZERE B.ŞEHİR ZAB. DAİ. BŞK. SN. BURAK KÜÇÜK DAVET EDİLDİ.

28. SAĞLIK VE ZARARLI ALIŞKANLIKLAR ÇALIŞMA GRUBUMUZ SAĞLIKLI YAŞAM  EĞİTİMİ VE EĞZERSİZ ÇALIŞMALARI YAPILDI.

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ SAĞLIK VE ZARARLI ALIŞKANLIKLAR ÇALIŞMA GRUBU GELİŞTİRDİĞİ ''HAYATA DEĞER KAT''PROJESİ KAPSAMINDA SAĞLIK SEKTÖRÜNDE EHİL ÜYELERİMİZ PSİKOLOG VE SOSYOLOGLARIMIZ TARAFINDAN ÖZELLİKLE GENÇ VATANDAŞLARIMIZ, CEZA İNFAZ KURUMUNDAKİ HÜKÜMLÜ VE TUTUKLU VATANDAŞLARIMIZ İLE KİTLESEL BOYUTTA SAĞLIKLI YAŞAM, İLK YARDIM, SPOR, ÖFKE KONTROLÜ VS. EĞİTİM ÇALIŞMALARI VE SOSYAL DUYARLILIĞI ARTTIRMAYA YÖNELİK SAHA FAALİYETLERİ ÇERÇEVESİNDE YUNUS EMRE IMKB İLKOKUL  ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK SAĞLIKLI YAŞAM EĞİTİMİ VERİLDİ VE EGZERSİZ ÇALIŞMALARI YAPILDI.

29.KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİMİZ” BİZ BİZE MAHALLE TOPLANTILARI '' AİLE VE ANNE-KADIN SAĞLIĞI KONUSUNDA BİLGİLENDİRME ÇALIŞMASI YAPMIŞLARDIR.

 

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ GELİŞTİRDİĞİ ''BİZ BİZE'' PROJESİ KAPSAMINDA MECLİS ÇALIŞMA GRUBU ÜYELERİMİZ İÇERİSİNDEKİ AİLE YAPISININ KORUNMASI, HİJYEN KONULARDA DR. BAHAR ŞEN HOCAMIZ İLE BİRLİKTE BİLİNÇLENDİRME VE DUYARLILIK OLUŞTURMAYA YÖNELİK KARŞIYAKA KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİNLE İLE BİR ARAYA GELİNDİ.

30.SAĞLIK VE ZARARLI ALIŞKANLIKLAR ÇALIŞMA GRUBUMUZ SAĞLIKLI YAŞAM  EĞİTİMİ VE EĞZERSİZ ÇALIŞMALARI YAPILDI.

Ş.URFA KENT KONSEYİ SAĞLIK VE ZARARLI ALIŞKANLIKLAR ÇALIŞMA GRB. HRÜ BESYO EMİNE GÖZEN HOCA VE ÖĞRENCİSİ EMRE KÜÇÜK,AHMET İNCE EŞLİĞİNDE HALİLİYE İLKOKULUNDA SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN EGZERSİZ PROGRAMI ECZ.GÜRKAN BİLLURCU EŞLİĞİNDE YAPILDI.BİZLERİ KABUL HOCALARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

31.SAĞLIK VE ZARARLI ALIŞKANLIKLAR ÇALIŞMA GRUBUMUZ SAĞLIKLI YAŞAM  EĞİTİMİ VE EĞZERSİZ ÇALIŞMALARI YAPILDI.

KENT KONSEYİ SAĞLIK VE ZARARLI ALIŞKANLIKLAR ÇALIŞMA GRUBU KOOR. GÜRKAN BLLURCU İBRAHİM DOĞAN ŞANLIURFA MEM SPOR KOORDİNATÖRÜ YAKUP AKTAŞ HARRAN ÜNİVERSİTESİ BESYO ANTRENÖRLÜK BÖLÜM BŞK.-MİLLİ VOLEYBOL ANTRENÖRÜ SEDAT KURT U17 YILDIZ MİLLİ TAKIM VOLEYBOL OYUNCUSU İBRAHİM AYBAR KİTLESEL BOYUTTA SAĞLIKLI YAŞAM, İLK YARDIM, SPOR, ÖFKE KONTROLÜ VS. EĞİTİM ÇALIŞMALARI VE SOSYAL DUYARLILIĞI ARTTIRMAYA YÖNELİK SAHA FAALİYETLERİ ÇERÇEVESİNDE AKABE TOKİ ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK SAĞLIKLI YAŞAM VE SPOR EĞİTİMİ VERDİ.

32. 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ  HAMURKESEN MAHALLEMİZDE ''EĞİTİM VE KONFERANS'' VERİLDİ

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ ÜYELERİ KOORDİNATÖRLERİ BAŞKANLIĞINDA 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİNİ 10 MART 2020 SALI GÜNÜ HAMURKESEN KÖYÜNDE KÖY KADINLARI İLE BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİLER. HAMURKESEN KÖYÜ TOPLANTISINDA “İLETİŞİM, TEMEL EĞİTİM, SAĞLIKLI YAŞAM BİÇİMLERİ VE AİLE YAPISINA YANSIMALAR ”KONULU SUNUMUN YANI SIRA SAĞLIK TIRI KÖY KADINLARININ TANSİYON, ŞEKER, BOY VE KİLO ÖLÇÜMLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ. EMEĞİ GEÇEN HERKESE VE BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜRLER.

33. ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZA TEKERLEKLİ SANDALYE DAĞITILDI

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ENGELLİLER KOORDİNASYON MERKEZİNDE HARRAN ÜNİVERSİTESİ GÖÇ İDARESİ MERKEZİ ŞANLIURFA STK’LARI İNSANİ YARDIM PLATFORMU KENT KONSEYİ ENGELLİ MECLİSİNİN KATILIM VE KATKILARIYLA İLÇELER DÂHİL 15 ENGELLİ KARDEŞİMİZE TEKERLEKLİ SANDALYE DAĞITIMI YAPILDI.