• 13 Kasım 2018

Haberler

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ GENEL KURULU ÜYELERİMİZE DUYURU


09.10.2018 13:40

Şanlıurfa Kent Konseyi Olağan Genel Kurulumuz “Mekȃn-İnsan-Medeniyet Bağlamında Urfa: Tarihsel Miras ve Turizm Potansiyeli.” gündemiyle, 13 Ekim 2018 Cumartesi günü, saat 14.oo de, Kurtuluş Mahallesi - 58 Meydanı, Vali Kemalettin Gazezoğlu Kültür Merkezi’nde aşağıdaki program dahilinde yapılacaktır.
Genel Kurulumuzu oluşturan ekli listedeki; Kamu Kurumları – Üniversite - Noter-Siyasi Parti- Vakıflar-Sendikalar- Odalar- Muhtarlar ve Derneklerin temsilcilerinin katılımını bekliyoruz.
PROGRAM:
- 14.oo Yoklama-Toplantı Açılışı-Divan oluşumu-Selamlama konuşmaları.
-14.45 Prof.Dr. Abdullah Ekinci’nin; “Mekȃn-İnsan-Medeniyet Bağlamında Urfa: Tarihsel Miras ve Turizm Potansiyeli.” konulu sunumu.
-15.15 Görüş ve önerilerin alınması. 
-15.45 Kapanış.

***

ŞANLIURFA KENT KONSEYİ GENEL KURULU LİSTESİ

SIRA NO KURUM ADI ADI SOYADI 
1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI Nihat ÇİFTÇİ 
2 VALİ YARDIMCISI VEKİLİ Ali YILMAZ 
3 YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Yasin BÖLÜKTİMUR 
4 MAHALİ İDARELER MÜDÜRÜ H. İbrahim ASAR 
5 İL PLANLAMA VE KOORDİNASYON MÜDÜRÜ M. Sinan ÜNAL 
6 İL SOSYAL ETÜT VE PROJE MÜDÜRÜ Abdulkadir AYKUT 
7 İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ Aydın ASLAN 
8 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ Şerafettin TURAN 
9 İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ Murat ÇAKMAKLI 
10 İL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ İsmail IŞIKDAĞ 
11 İL GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR MÜDÜRÜ Hakan KEŞKÜŞ 
ÜNİVERSİTELER 
12 Fen Edebiyat Fakültesi Öğ.Üyesi Prof.Dr. Abdullah Ekinci 
13 Ziraat Fakültesi Öğ. Üyesi Doç.Dr. Ali Rıza Öztürkmen 
NOTERLER 
14 ŞANLIURFA 6. NOTERİ Ali ACAR 
15 ŞANLIURFA 7. NOTERİ Remzi CANBEYLİ 
PARTİLER 
16 HÜR DAVA PARTİSİ Basri DEMİR 
17 CUMHURİYET HALK PARTİSİ Aziz AYDINLIK 
18 HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ Rıdvan YAVUZ 
19 MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ Ahmet KAYMAZ 
20 SAADET PARTİSİ Mustafa Niyazi YANMAZ 
VAKIFLAR 
21 Anadolu Eğitim Kültür Vakfı Suphi ÇİÇEK 
22 Bediüzzaman Eğitim Kültür Ve Sanat Vakfı Mehmet AKBAŞ 
23 Birecikli Hayırseverler Vakfı Muhammed DEMİR 
24 BİRLİK VAKFI Erkan SÖZEN 
25 ENSAR Vakfı Aziz BAZ 
26 Haliliye Kültür ve İlim Vakfı Mehmet Keskin 
27 İHH Behçet ATİLLA 
28 KAMER VAKFI Gülseren KAPLAN 
29 Kitap Vakfı Seydo ANIK 
30 ŞURKAV Sabri KÜRKÇÜOĞLU 
31 TİMAV Osman KOYUNCU 
32 TÜGVA Bekir BEKİROĞLU 
33 Ülkü Ocakları Eğitimve Kültür Vakfı Can Halil ÇİZMECİOĞLU 
34 TEMA Vak. Veysel GÜNBATTI 
SENDİKALAR 
35 BAYINDIR MEMURSEN Şükrü ŞEYHANLIGİL 
36 BELEDİYE-İŞ SENDİKASI Adem ŞILTAK 
37 BEM-BİR-SEN Ömer YÜZGÜL 
38 BİRLİK HABER-SEN Midhat ÖZGÜLTEKİN 
39 BÜRO-MEMUR-SEN Fethi AKBULUT 
40 DİYANET-SEN Mehmet Hadi GÜNDÜZ 
41 EĞiTİM BİR-SEN Muhammet Fatih HANPOLAT 
42 EĞİTİM BİR-SEN 2 NOLU ŞUBE Abdullah TAŞTEKİN 
43 EMEKLİ MEMURSEN Mehmet İMRE 
44 ENERJİ BİR-SEN Abdullah KARABABA 
45 GENÇ MEMUR-SEN Mehmet Veysi BOZDAĞ 
46 KÜLTÜR MEMUR-SEN Aykut Hakan KUTLUHAN 
47 MEMUR-SEN İbrahim COŞKUN 
48 ÖZ ORMAN-İŞ SENDİKASI Abdulkadir TÜRKMEN 
49 ÖZGÜR EĞİTİM-SEN Vehbi UZUNDAĞ 
50 SAĞLIK-SEN Faruk GÜNAK 
51 TOÇ BİR-SEN Mehmet KILIÇ 
52 TÜRK SAĞLIK-SEN Selami BALCI 
53 ULAŞTIRMA MEMUR-SEN Tahir ÇİFTÇİ 
ODALAR Veysel GÜNBATTI 
54 Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar Od. Ömer Ay 
55 Akçakale Şöförler Esnaf Od. Halil AYHAN 
56 Bakallar Ve Bayiler Od. Mehmet ALTUN 
57 Bakırcılar ve Kalaycılar Esnaf Od. M. Nur DEMİRÖZÜ 
58 Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarları Od. Nezif KAYALAR 
59 Biracik Ağaç İşleri Sanatkarları Kereste Sat. E. Od. Halil DÜZYOL 
60 Birecik Bakallar Esnaf Od. Şevket DEMİR 
61 Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Od. A. İhsan HOCAOĞLU 
62 Birecik Kamyoncular ve Minibüsçüler Od. Mehmet BEĞİT 
63 Birecik Şöförler Esnaf Od. Ömer Ayalp 
64 Bölgesel Turist Rehberleri Od. Müslüm ÇOBAN 
65 Demirciler Od. Bekir Sıtkı BUDAK 
66 Diş Hekimleri od. Ekrem KAYA 
67 Eski ve Yeni Ev Eşyaları Sat. Od. Adnan HAKTANKAÇMAZ 
68 Fırıncılar Esnaf Od. M Emin KARAATLI 
69 Güneydoğu Anadolu Aşçılar ve Pastacılar od. Aziz SUVERAN 
70 Halfeti Esnaf ve Sanatkarlar Od. Hayri ÖZGÜL 
71 Hızarcılar ve Kavakçılar Esnaf Od. Hüseyin AKBIYIK 
72 Kahveciler ve Çaycılar Od. Murat TOZLU 
73 Kasaplar Od. Abbas TUMBUL 
74 Konfeksiyoncular Od. Nuri KÖMÜRCÜOĞLU 
75 Kunduracılar Esnaf Od. Remzi AKGÜL 
76 Kuyumcular Od. İbrahim Halil DEMİRKOL 
77 Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Od. Mehmet Kaçak 
78 Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Od. İbrahim Halil BEYAZ 
79 Oduncular ve Kömürcüler Od. Hadi ÖGE 
80 Oto Yedek Parçacıları Esnaf ve Sanatkarlar od. Fuat ÇAKIR 
81 Oturakçılar Od. Ramazan YILDIZ 
82 Parfümeri ve Bujiterciler Od. Hüseyin ÇADIRCI 
83 Siverek Gıda Maddeleri Satıcıları Od. Vahit SEVDALI 
84 Siverek Keresteciler ve Marangozlar Od. Mecit YAKAR 
85 Siverek Madeni Eşya Esnaf ve Snatkarlar Od. Hacı İNAN 
86 Siverek Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Od. M. Hanifi AY 
87 Suruç Bakallar Esnaf Od. Mehmet DURMAZ 
88 Suruç Esnaf Od. Yaşar AYÇİÇEK 
89 Suruç Fırıncılar Esnaf Od. Yasin GÜZEL 
90 Suruç Şöförler Esnaf Od. Halef DURMAZ 
91 Suruç Terziler Od. Ali ÇAĞLAYAN 
92 Şanlıurfa Barosu Ahmet TÜYSÜZ 
93 Şanlıurfa Eczacı Od. Gürkan BİLLURCU 
94 Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkar Odalar Birliği Mehmet Şefik BAKAY 
95 Şanlıurfa Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Od. Mehmer ŞİŞ 
96 Şanlıurfa Şöförler ve Otomobilciler Esnaf Od. Osman Karakeçili 
97 Şanlıurfa Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Od. Numan Tugbay 
98 Şıracılar Esnaf od. Nusret KARA 
99 Şöferler Otomobilciler Od. Osman KOŞAK 
100 Ticaret ve Sanayi Od. Fehmi HAYIRLI 
101 TMMOB Elektirik Mühendisleri Od. M. Emin GÖLLÜ 
102 TMMOB İnşaat Mühendisleri Od. Neslihan ACAR 
103 TMMOB Makine Mühendisleri Od. Mehmet KAYA 
104 TMMOB Mimarlar Od. İsmail Murat TEPE 
105 TMMOB Orman Mühendisleri Od. Necmettin BÜYÜKKILIÇ 
106 TMMOB Şehir Plancıları Od. Selim AÇAR 
107 TMMOB Ziraat Mühendisleri Od. Ahmet Cüneyt EREN 
108 Tüm Emlakçılar Esnaf Od. Fatih TOPAL 
109 Viranşehir Şöförler ve Otomobilciler Od. M. Şah TEMEL 
110 Zahireciler Od. Ali YÜCETEPE 
111 Ziraat Od. Ahmet EYYUPOĞLU 
112 Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Od. Suphi ENGÜL 
113 Züccaciyeciler Esnaf Od. İsmail İPEKSEVER 
114 Eskiciler ve Kavaflar Od. M.Ali Karadağ 
DERNEKLER 
115 AB Sürecinde Şanlıurfa'yı Tanıtma Der. M. İhsan ÇERMİKLİ 
116 Abdulhamit Han GSK Der. Abdulhamit PEHLİVAN 
117 AHİDER Muhammet Murat TAPLAMACI 
118 Akilgençler Der. Reşit ÖZCAN 
119 Akşemsettin Mahallesi Ahmet ESKİLER 
120 Akşemsettin Sosyal Yar. Day. Eğt. Ve Kül. Der. Fatih CULAZ 
121 Altınlı KÖYÜ Müslüm KILIÇ 
122 Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Der. Mehmet AKTAŞOĞLU 
123 Anadolu Gençlik Der. Halil ATLI 
124 Arabulucular Derneği Ömer AVCI 
125 Araz Eğitim Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Der. İsmail YETİM 
126 ASKON Mehmet Recep UĞUR 
127 Asyanlılar. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Der. Müslüm COŞKUN 
128 Aşağı Çiftlik Mahallesi Sabri KILIÇ 
129 Atatürk Mahallesi Mahmut KARADAŞ 
130 Ayanlar Mahallesi Avni YETİM 
131 Bağımsız Denetçiler Derneği Nihat TAŞ 
132 Bağmancı Spor M. Fazıl LOĞAN 
133 Basınçlı Sulama Sistemleri Damla ve Bayileri Der. Veysi KARABULUT 
134 Başarı ve Kalkındırma Der. Ayşe BİLİR 
135 Batıkent Mahallesi Macir KAYA 
136 BAYŞAD Salih BENCİK 
137 Beden Eğitimi Öğretmenleri Der. M.Emin ŞEKER 
138 Bedensel Engelliler Der. İbrahim Tapşık 
139 Beyaz Hilal Der. Mahmut İBRAHİMOĞLU 
140 Beykapusı Mahallesi İsmail ŞAHAP 
141 Bezikiler Sos. Yard. Ve Day. Der. Ömer KARA 
142 Bezirci Mahallesi Nasih BABACAN 
143 Birecik Kızılay Der. Bülent Bilgin 
144 Bireysel ve Toplumsal Gelişim Der. Tuba İnan Pişkin 
145 Bizim Genç Eğt. Kült. Sanat ve Gençlik Kulübü Der. Okan TÜRKMEN 
146 Bozkoy Mahallesi Hasan AKKUŞ 
147 Bozova Eğitim ve Sos. Dayanışma Hasan AKMAN 
148 Buhara Mahallesi Hasan KAYA 
149 Büyük Kargılı Mahallesi Osman KILIÇ 
150 CAMİİ Der Hamza KÜÇÜKBAYRAK 
151 CİHANNUMA Hasan BALAY 
152 Çalışan Bayanlar (ÇABADER) Fehime Çoban AVCI 
153 Çalışan Gazeteciler Der. Tahir GÜLEBAK 
154 Çamlıyayla Mahallesi Mustafa Oruç ÇİFTÇİ 
155 Çiftçi Malları Koruma Teşkilatı Mehmet Sıddık FELHAN 
156 Çiftemer Mahallesi Mehmet KOÇYİĞİT 
157 Çolyak Der. Hasan DOĞAN 
158 Deniz Feneri Osman GEREM 
159 Derman Mahallesi Kadir DERMAN 
160 Devteşti Mahallesi Müslüm GÜNEŞ 
161 Din Birliği Der. Ali BELET 
162 Direkli Mahallesi Mehmet KESTOP 
163 Doğukent Mahallesi Ahmet KIZILATEŞ 
164 Dost Meclisi İbrahim TORU 
165 Edessa Bilek Güreşi Spor Klubu Der. Sait AKDAĞ 
166 Edessa Eğt.Kül. Spor Sos.Yard. Dayanışma Der. Salih Barış KARAKEÇİLİ 
167 Eğitim Kültür Eğitim ve Sosyal Yard. Der. Mehmet BEŞLİ 
168 EL Ensar Der. Şehmus Ostan 
169 Elbirliği Der. Handan KARATAŞ 
170 Elektronikçiler ve Radyocular Teknisyenler odası A. Kenan KAYRAL 
171 Ergün Mahallesi Ahmet AKDEMİR 
172 Ertuğrulgazi Mahallesi İbrahim Halil HAKTANKAÇMAZ 
173 Esemkulu Mahallesi Mehmet ÖNCEL 
174 Esenyayla Mahallesi Ahmet Demirkol 
175 EYİMDER Bekir ENGÜL 
176 Eyüpkent Mahallesi Cuma ŞA 
177 Eyyubiye Mahallesi Ömer DİŞ 
178 Fetih Camii Külliye Yaptırma Der. Hilmi ÇAKMAK 
179 Futbol Saha Komiserleri Der. Abdullah CANBEYLİ 
180 G.Doğu Tüketicileri Koruma ve Day. Der. Benan Duygu KANLIBOYA 
181 Gap Gençlik İbrahim Halil KILIÇ 
182 Gap Gençlik Spor Klübü Mehmet İPEK 
183 Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Celal Çiftci 
184 Genç Düşünce Akademisi İbrahim Halil GÜNEŞ 
185 Genç Girişimci İş Adamları Der. Feridun BÜLBÜL 
186 Genç Ufuklar Eğt. Bilim Kült. Sanat ve Gençlik Klubu Feysal İNCİ 
187 Gençlik Spor Kulübü Murat ABAK 
188 Gıda Toptancıları Der. Mehmet Emin DEMİREL 
189 Göbeklitepe Şanlıurfa Mirasını Koruma Der. Burhan AKAR 
190 Göller Mahallesi Hüseyin ÇADIRCI 
191 Güllübağ Mahallesi Ahmet ÇİFTÇİ 
192 Gümüşkuşak Mahallesi Adnan İGALÇI 
193 Günışık Mahallesi Sabri UĞURLU 
194 Günyüzü Derneği Veyseldin TOPRAK 
195 Güzelyurt Mahallesi Mahmut GÜZEL 
196 Hacıbayram Mahallesi İbrahim AKDEMİR 
197 HAKSİAD Adil KILIÇ 
198 Halepli Bahçe Mahallesi Fevzi KIZILELMA 
199 Haleplibahçe Karşıyaka spor. İbrahim Halil DURMAZ 
200 Haliliye Mahalli Muhtarlar Sos. Yard.Dyn Der. Mehmet DENİZ 
201 Haliliye Müteahhitler Der. Yakup ÇELİK 
202 Halim DER Murat Müjdeci 
203 Harran Uluslar arası Öğrenci Der. Mehmet Ali ATIŞ 
204 Harran Üniversitesi İ.İ.B.F. Mezunları Der. Abdullah ÇELİK 
205 Hasta Hakları Koruma Der. Mustafa AĞADAYI 
206 Hayat İlim Eğitim ve Kül. Der. Bahattin AKBAZ 
207 Hayrat İnsani Yardım Der. Abdullah TOPRAK 
208 Hisarlar Mahallesi Zekeriya YILDIZ 
209 Hukukcular Derneği Celal KARAKAŞ 
210 Hukuki Araştırmalar Der. Ahmet AKSOY 
211 İlim Yayma Cemiyeti Necmeddin SAĞLAM 
212 İlk Öncüler Der. Perihan TAYLI 
213 İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yard. Der. Mehmet GÜZEL 
214 İnşaat Muteahhitleri Derneği Mustafa ÖNAL 
215 İnşaatçılar Dayanışma Der. Ahmet SAÇAKLI 
216 İnşaatçılar ve Yapıcılar Der. Emin DEMİRKOl 
217 İpekyol Mahallesi Zeynel TAVAŞ 
218 İsaören Mahallesi Nusret KILIÇ 
219 Kaçar Saluca Mahallesi İbrahim KARA 
220 KA-DER Gül SAN 
221 Kadıoğlu Mahallesi Mehmet KÜÇÜK 
222 KALEMDER Abdullah GÖÇMEZ 
223 Kamberiye Mahallesi Abdurrahman ŞAHAP 
224 Kapaklı Pasajı Esnafları ve Dayanışma Der. Adem ENGÜL 
225 Karacadağ Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Der. Yusuf KARAKAŞ 
226 Karakoyunlu Mahallesi Mehmet KÜÇÜK 
227 Karaköprü Alibaba Kül.ve Day. Der. Ali TUTLUOĞLU 
228 Karaköprü İzcilik Spor Klubu Mehmet Taş 
229 Karaköprü Mahalli Muhtarlar Sos. Yar. Ve Day. Der. Mehmet ÇİFTÇİ 
230 Karaköprü Muhtarlar Dernek Başk Mehmet ÇİFTÇİ 
231 Karaköprüspor Der. Yunus Emre AKTAŞOĞLU 
232 Kesmetaş Mahallesi Ahmet ARSLAN 
233 Kırkpınar Mahallesi Mehmet PARMAKSIZ 
234 Kırsal Alanlarla Yardımlaşma Der. Adil KILIÇ 
235 Kızılburç Mahallesi Mahmut AKBAŞ 
236 Koçveren Mahallesi Bozan YOLCU 
237 Korukezen Mahallesi Mehmet ÇİFTÇİ 
238 Körkuyu Mahallesi İbrahim Halil KIRMIZI 
239 Kurtuluş mahallesi Halil FELHAN 
240 MAKSAD DER İbrahim Halil GÜVENÇ 
241 Mali Müşavirler ve Bağımsız Denetçiler Der. Bekir Murat ATAN 
242 Matbaacılar Esnaf ve Sanayi Yardım. Derneği Bakır ÖKKAŞ 
243 Medya Yazarlar Der. M. Emin KUŞ 
244 Memitanlı Alaaddin Ailesi Der. Ahmet ALTUN 
245 Memleketçi Sanayici ve İşadamları Der. Ömer AĞ 
246 Meyve ve Sebze Komisyoncuları Der. Faruk AKBAŞ 
247 Mil Mahallesi Osman DEMİR 
248 Milli Birlik Cemiyeti İbrahim Halil UMUÇ 
249 Mimar Sinan Mahallesi İsmail DAĞBAŞI 
250 MİRBAD Mehmet TUNÇAY 
251 Mirdesiler Sosyal Yardımlaşma Der. Mahmut Asker KÜÇÜKKAYA 
252 Muhacirler Yardımlaşma ve Dayanışma Der. Resul KORKMAZ 
253 MUHTARLAR 
254 Mulkören Mahallesi Salih KESER 
255 Mustafacık Mahallesi İsmail KAPLAN 
256 Mustazaflar Der. İbrahim Halil GÖVEN 
257 Mültecilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Der. Mehmet SAMBUR 
258 Müsiad Metin KÜRKÇÜOĞLU 
259 Nevbahar Der. Mahmude ERĞİN 
260 Okçuluk Der. Murat Ackan 
261 Olukyanı Mahallesi Osman KAYA 
262 Onikiler Mahallesi Ali DOĞAN 
263 Organik Sürdürülebilir ve İyi Tarım Org. Der. Sadık SALAR 
264 Ortak Payda Der. Emre AKBIYIK 
265 Osmanbey Mahallesi Fethi BUDAK 
266 Osmangazi Mahallesi Mehmet GENÇ 
267 Osmanlı Mahallesi Salih ÇİFTÇİLİ 
268 Osmanlı Ocakları Derneği 1299 Fuat ÖZBEK 
269 Oto Galericiler Der. Mustafa DOĞANLARDAN 
270 Öncel Ailesi Yardımlaşma ve dayanışma Der. Ahmet ÖNCEL 
271 Överler Mahallesi Mustafa KARABULUT 
272 Pıçakçı Mahallesi Müslüm AKKUŞ 
273 Pınarbaşı Mahallesi Kenan ÇULLU 
274 Pvc Alimünyum Üreticileri Der. M. Emin KIRIKÇI 
275 Rabia Der. M. Adil SARAÇ 
276 Ruha Der. M. Salih SAMAK 
277 Ruha Kadın Dayanışma Der. Gülcan BEBE 
278 Sağırlı Mahallesi Hicabi DEMİR 
279 Sağlık Çalışanları Eğitim ve Araştırma Der. Salih ÇOBAN 
280 Sağlık ve Medeniyet Derneği M. Emre ERKUŞ 
281 Sancak KÖYÜ Hekim CENGİZ 
282 Selahattin Eyyubi Mahallesi Ali GENÇ 
283 Selçuklu Mahallesi Cengiz YILDIZ 
284 Sevgiye Muhtaç Çocukları Koruma ve Yaşatma Der. Nihat ÇİÇEK 
285 Seyrantepe Mahallesi Veysi DEMİR 
286 Sızan Mahallesi Cindi DEMİR 
287 Sivil Kadınlar Der. Safiye AĞADAYI 
288 Siyer DER Ahmet DEDECAN 
Sosyoloji Derneği Mahmut KAYA 
289 Sultan Eğitim Girişimcilik Der. Gülten Balcı 
290 Sureti Alem Fotograf ve Sinema Sanatçıları Der. Bünyamin ÇADIRCI 
291 Suruç Belediye Spor Der. Adnan YÜKSELİŞ 
292 Süleymaniye Eğitim Kültür Dayanışma Der. Mehmet BALIKÇI 
293 Süleymaniye Mahallesi Salih DAĞ 
294 Ş. Aşçılar ve Pastacılar Der. Yılmaz EDE 
295 Ş. Diş Teknisyenleri Derneği Bedir BOZTEPE 
296 Ş. Fenilketonüri Derneği Mustafa ÇİFTÇİ 
297 Ş. Gazeteciler Der. Mehmet Kamil GÜLER 
298 Ş. Gazi Mezunları Der. İsmail PINAR 
299 Ş. Gençlik ve Kültür Der. Ahmet ENGÜL 
300 Ş. Geri Dönüşümcüler Der. Ahmet ALAGÖZ 
301 Ş. Girişimci İş Kadınları Der. Cevahir Asuman YAZMACI 
302 Ş. Güçlü Kadınlar Der. 
303 Ş. İnsan Eğitim ve Yard. Der. Mustafa KIRIKÇI 
304 Ş. Kadınları Kalkındırma ve Destekleme Der. Vildan POLAT 
305 Ş.Sanayici ve İş Adamları Der. Mehmet Salih GÖK 
306 Şair Şevket Mahallesi M. Cüneyt GÖRGÜN 
307 Şairnabi Mahallesi Hüseyin ÇİÇEK 
308 ŞANİMDER Zeki KURT 
309 Şanlıuırfa Kültürel Mirası Koruma Der. M.Uğur Beyazgül 
310 Şanlıurfa Aile Bütünlüğü Eğitim Dayanışma Der. Cuma HÜNGÜR 
311 Şanlıurfa Büyükşehir Bld. Spor Der. M. Reşat ÖZMEN 
312 Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Der. Veysel POLAT 
313 Şanlıurfa GEKYO Nurettin MANCI 
314 Şanlıurfa Haliliye Mütahitler Der. Berat KARACA 
315 Şanlıurfa İnfak Yetim ve Öksüzleri Koruma Der. Mustafa HALAT 
316 Şanlıurfa İnternet Habercileri (ŞİHADER) Ömer DODANLI 
317 Şanlıurfa Kalkınma Der. Abdülkadir YEŞİLKENDİR 
318 Şanlıurfa Turizm Elçileri Der. Mehmet ÇEÇEN 
319 Şanlıurfa Turizmi Geliştirme Der. Rahime YAŞAR 
320 Şebbab Güvercin Der. Mahmut BALCI 
321 Şefkat Kahramanları Der. Hatice Tuba ÇETİNER 
322 Şehit Aileleri Yar. Der. Mehmet YAVUZ 
323 Şenevler Mahallesi Feyat ÇİFTÇİ 
324 Şeyhanlı Eğt. Kültür Yard. Ve Dayanışma Der. Mustafa ÇİÇEKLİ 
325 Şuurlu Öğretmenler Derneği Salih YALÇINKAYA 
326 Taraftarlar Der. Abdullah TUĞBAY 
327 Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Der. Sabiha KARABULUT 
328 Tatburcu Mahallesi Bubo ERCAN 
329 TMMOB Necati KIRMIZITOPRAK 
330 Topdağı Mahallesi Hanifi TAŞ 
331 Toplumsal İnsiyatif Oluşturma Der. Muhittin GÜRSES 
332 Tülmen Mahallesi Bakır RASTGELDİ 
333 TÜMSİAD Mehmet Sadık SADE 
334 Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği Der. Ömer Faruk ERİŞMİŞ
335 Türk Kızılayı 
336 Türkiye Beyaz Ay Der. Sait KOYUNCU 
337 Türkiye Ek Üretim Federasyonu Salih CANPOLAT 
338 Türkiye Emekli Astsubaylar Der. Hasan TOPAL 
339 Türkiye Yazarlar Birliği Cuma AĞAÇ 
340 Türkiye Yerel Gazeteciler Der. Mehmet CANBEK 
341 Türkmeydanı Mahallesi Mustafa SARIKINACI 
342 Ulak Mahallesi Mehmet BAŞIBEYAZ 
343 Ulubatlı Mahallesi Fethi KAYA 
344 Uluslar arası Doktorlar Der. Necmi EŞİYOK 
345 Uluslar arası Mülteci Hakları Der. Ferhat AVCI 
346 Umut Işığı Kadın Der. Bedriye NARİN 
347 Umut Kervanı Der. Mahmut ÇELİK 
348 Urfa Gelişim Spor Kulübü Ümit BALTA 
349 Urfa Karakeçilileri Sosyal Yard. ve Dyn. Der. Hanifi KARAGÖZ 
350 Urfa Sosyal Toplumsal Araştırmalar Der. M. Erkan ÇİFTBUDAK 
351 UYGAD Mehmet Sıtkı ALOĞLU 
352 Üçdirek Mahallesi İbrahim DOĞAN 
353 Üçgöze Mahallesi Cemik KIRMIZI 
354 VEFA der. İbrahim İLAN 
355 Yağmur Hanımlar Der. Asiye BOYACI 
356 Yakubiye Eğitim ve Kül Der. Mehmet Fatih KARAKAŞ 
357 Yedibaşak insani yardım Der. Vedat SAVAŞ 
358 Yeni Mahallesi Hüseyin KORKMAZ 
359 Yıldız İzcilik Gençlik ve Spor Klubu Abdulbaki SERT 
360 Yukarı Koşma Mahmut KARATOPRAK 
361 Yunus Emre Tasavvuf Kül. Araştırma Der. Kemal GÜVEN 
362 YUSEP İnsani Yardım Der. Abdulkadir AKYILDIZ 
363 Yüzakı Der. Alirıza ÇOLAK 
364 Yüzakı Gençlik Spor Kulübü Mustafa Hakkı ÇETİNTAŞ 
KENT KONSEYİ ESKİ BAŞKANLARI 
365 Çalışma Grubu Başkanı Niyazi KOCADAĞ 
366 Engelli Meclis Başkanı Hülya KAFAF 
367 Eski Kent Konseyi Başkanı Abdurrahman Nüvit YETKİN 
368 Eski Kent Konseyi Başkanı Yusuf Sabri DİŞLİ 
369 Eski Kent Konseyi Başkanı Nihat TAŞ 
370 Gençlik Meclis Başkanı Haluk ÖZBEK 
371 Kadın Meclis Başkanı Dilşah Öztürkmen