• 06 Haziran 2020

Haberler

ŞANLIURFA KENT KONSEYİNDEN REKTÖR ÇELİK'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


11.01.2019 16:44

Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanımız Erkan Sözen ve yönetimi Harran Üniversitesine yeni atanan Rektör Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik'i ziyaret etti.

 

Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanımız Erkan Sözen, Kadın Meclis Başkanı Mahmude Ergin,Yürütme ve meclis üyelerimiz Harran Üniversitesi yeni atanan Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik'i tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyaret kapsamında STK ve Üniversite işbirliği üzerine karşılıklı fikir alışverişinde  bulunuldu. Kent Konseyi olarak Üniversiteden beklentiler rapor şeklinde sunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik ise STK ve Üniversite işbirliğinin önemli olduğunu ve bu anlamda birlikte çalışacaklarını belirtti.

Başkan Sözen,  Yüretme Kurulu Üyeleri  ve Meclis Üyeleri Harran Üniversitesi yeni Rektör Yardımcısı olan Kadın Meclis Üyemiz Prof. Dr. Esra Siverekli'i tebrik ziyaretinde bulundu. Yeni Görevinde başarılar dilediler.

Kent Konseyi heyeti daha sonra Doçent olan Yürütme Kurulu Üyemiz Mahmut Kaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Yeni Görevinde başarılar dilediler.

Konsey üyeleri üniversite ziyaretleri kapsamında Harran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölüm Başkanı Yürütme Kurulu Üyemiz Prof. Dr. Abdulah Ekinci'yi ve Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinde Kadın Meclis Üyemiz Dr. Dursun Çadırcı'yı ziyaret ettiler.