• 19 Nisan 2019

Haberler

CHP Genel Başkan Yardımcısı Adıgüzel'den Şanlıurfa Kent Konseyine ziyaret


19.10.2018 15:33

CHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel,  CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer  ve CHP Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir Şanlıurfa Kent konseyini ziyaret ettiler.                                                                                        
Kent Konseyi  Toplantı salonunda gerçekleşen ziyarette Konsey Başkanı Erkan Sözen, çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kentin sorunlarını ve yapılması gereken çözüm önerilerinin olduğu faaliyet raporunu gelen konuklara sundu. 
Başkan Sözen, "Milletvekillerine Kent Konseyi olarak yaptığımız çalışmaları sunduk. Yerel Yönetim çalışmalarını istişare ettik. İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz" dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel ise: "CHP olarak Kent Konseyine önem veriyoruz. Yerel Yönetimi, Sivil Toplum Kuruluşlarının yönetimlere katkısını önemli buluyoruz. Faaliyet raporunuz yerel yönetim için adeta yol pusulası olmuş. Çalışmalarından ötürü Kent Konseyini tebrik ediyoruz" dedi.      Ziyaret karşılıklı görüş alışverişinden sonra sona erdi.